Yükleniyor...

Albayrak GroupHAKKINDA

AL-SAN A.Ş.

Al-San Gıda Tic. ve San. A.Ş., Albayrak Şirketler Grubu’na bağlı olarak, 1992 yılında kurulmuştur. 1995 yılında “MERAM®” Un markasıyla üretimine başlamıştır. O dönem, günlük 200 ton olan buğday işleme kapasitesi, ilave yatırımlarla 1998 yılında günlük 400 tona, 2012 yılında günlük 500 tona, 2015 yılında günlük 700 tona ulaşmıştır.
Bu süreç içerisinde firmamızın markası olan “MERAM®” Un ve “DEMRE®” Un çuval ve paket un sektöründe adını istikrarlı kalitesi ve fiyatları ile kısa sürede duyurarak ülkemizin en tanınmış markaları arasında yerini almıştır.

AL-TAR A.Ş.
1999 yılında kurulan Al-Tar Tarım Gıda Paz. A.Ş. her türlü tarım ürününün alım satımı ve pazarlanması konusunda çalışmaktadır. Gerek bölgemizdeki gerekse Çukurova, Tekirdağ gibi bölgelerdeki üreticilerden, aynı zamanda yurt dışından buğday, mısır, soya gibi ürünler alarak, hem grubumuzdaki üretici firmalara hammadde tedarik etmekte, hem de yurtiçine pazarlamaktadır.

A.G.M. A.Ş.
Kalite ve fiyat açısından dengeli ürün üretmek kadar önemli olan diğer faktör ise etkin, yaygın, hızlı ürün entegrasyonunu sağlamaktadır. Albayraklar kuruluşundan günümüze kadar ürün distribüsyonu konusunda derin tecrübeler kazanmış ve Türkiye’nin her noktasına ürünleri ulaştıracak dağıtım kanallarını tanımış; toptancılar, bayiler, zincir mağazalar ile dostluğa ve dürüst ticarete dayalı ilişkiler kurmuşlardır. Üretici firma kimliğini kazandıktan sonra bu kanallarla daha hızlı ve verimli çalışabilmek amacıyla satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermek üzere 1999 yılında A.GM. Dış Ticaret Ve Pazarlama A.Ş.’yi kurmuştur.